Ons Team

Leer het BLIX team kennen

Section Separator

Ons gedreven team staat klaar om uw wind- en zonne-energieprojecten te ontwikkelen en realiseren

Wij zijn Projectmanagers, Technical Engineers, Strategisch Adviseurs en Financial Modelers, altijd op zoek naar manieren om u te helpen uw project te ontwikkelen en te realiseren.

Albert van der Hem
Albert van der HemAlgemeen Directeur | Oprichter
Deskundig strategisch adviseur en projectontwikkelaar van onshore en offshore windparken en grootschalige zonneprojecten.

E-mail: albert@blixconsultancy.com
Tel.: +31 6 1330 4177

Maarten Timmerman
Maarten TimmermanDirecteur BLIX Azië | Oprichter
Deskundig adviseur van commerciële, contractuele en technische aspecten van offshore windenergieontwikkelingsprojecten wereldwijd.

E-mail: maarten@blixconsultancy.com
Tel.: +886 09008 41607

Roeland Steenhuis
Roeland SteenhuisAlgemeen Directeur
Senior expert in contract- en projectmanagement van onshore en offshore windparken.

E-mail: roeland@blixconsultancy.com
Tel.: +31 6 1227 2587

Manon Dikhoff
Manon DikhoffGeneral Manager | HR Manager
Relatiegerichte General Manager en HR Manager met jarenlange ervaring in bedrijfsvoering.

E-mail: manon@blixconsultancy.com
Tel.: +31 6 1268 0875

Willemijn van der Werf
Willemijn van der WerfDirecteur Business Development Azië
Senior business Developer met een sterke interesse in duurzame innovaties, enthousiast om milieu-uitdagingen te overwinnen.

E-mail: willemijn@blixconsultancy.com
Tel.: +886 09660 06702

Imke Maassen van den Brink
Imke Maassen van den BrinkSenior Consultant | Manager Strategie
Mechanical Engineer met een sterk analytische geest, gespecialiseerd in strategische en financiële planning, LCoE onderzoek en marktonderzoek.

E-mail: imke@blixconsultancy.com
Tel.: +31 6 5338 2917

Gijs Nieuwint
Gijs Nieuwint Senior Consultant | Manager Onshore Wind
Projectmanager met ruime ervaring in aanbestedingen en contractering, gespecialiseerd in WTG Package Management.

E-mail: gijs@blixconsultancy.com
Tel.: +31 6 8305 8865

Jeroen Godtschalk
Jeroen GodtschalkSenior Consultant | Manager Offshore Wind
Senior specialist in marien bodem- & locatie-onderzoek en civiele techniek. Meer dan twintig jaar ervaring in de activiteiten van de wereldwijde offshore-industrie.

E-mail: jeroen@blixconsultancy.com
Tel.: +31 6 8280 3313

Tijmen Gombert
Tijmen GombertSenior Consultant | Project Manager | Business Developer
Expertise in Transport, Installatie, Tendering en Strategie en met een sterke interesse in de maritieme en offshore bouwsector.

E-mail: tijmen@blixconsultancy.com
Tel.: +31 6 8297 8865

Akke Dijkstra
Akke DijkstraSenior Consultant | Juridisch Adviseur
Senior Contract Manager & Juridisch Adviseur met internationale contractmanagement ervaring en expertise in wet- en regelgeving.

E-mail: akke@blixconsultancy.com
Tel.: +31 6 1274 2292

Marco Bogaards
Marco BogaardsSenior Consultant | Project Manager
Senior Contract Manager met meer dan vijftien jaar ervaring in contractmanagement, inkoopmanagement en projectmanagement, met een focus op onshore windenergieprojecten.

E-mail: marco@blixconsultancy.com
Tel.: +31 6 1264 3268

Roy Bergsma
Roy BergsmaSenior Consultant | Project Manager
Onshore en Offshore Wind Engineer, met sterke analytische vaardigheden, gespecialiseerd in WTG Package Management.

E-mail: roy@blixconsultancy.com
Tel.: +31 6 4828 3472

Niek Olijve
Niek OlijveSenior Consultant | Project Manager
Interface en Risk Manager met ruime ervaring in de ontwikkeling en realisatie van offshore wind netaansluitingen.

E-mail: niek@blixconsultancy.com
Tel.: +31 6 4682 6323

Bayram Mercan
Bayram MercanSenior Consultant | Project Manager
Senior Projectmanager met meer dan 12 jaar ervaring in hernieuwbare energie, project management en projectontwikkeling van windparken.

E-mail: bayram@blixconsultancy.com
Tel.: +31 6 8204 3232

Barbara Cox
Barbara CoxSenior Consultant | Project Manager
Zeer ervaren Project & Team Manager met diepgaande technische (subsurface) kennis

E-mail: barbara@blixconsultancy.com
Tel.: +31 6 8205 3726

Mümin Raif
Mümin RaifConsultant | Manager Strategie & Financieel
Project Engineer & Expert windopbrengst en LCOE berekeningen met een allround perspectief op windenergie projecten.

E-mail: mumin@blixconsultancy.com
Tel.: +31 6 2797 5478

Antonio Alves da Silva
Antonio Alves da SilvaConsultant | Project manager
Zeer vaardige en all-round technisch ingenieur met meerdere jaren aan ervaring in de wind- en constructiewereld.

E-mail: antonio@blixconsultancy.com
Tel.: +31 6 8206 1488

Timo Staal
Timo StaalConsultant | Project manager
Offshore & Dredging Engineer met een passie voor duurzame energie en sport. Gespecialiseerd in Bottom Founded & Floating offshore constructies.

E-mail: timo@blixconsultancy.com
Tel.: +31 6 8209 9473

Xavier Goddon
Xavier GoddonSenior Project Manager | Strategisch Consultant
PMP Gecertificeerd Senior Project Manager en Strategisch Consultant met meer dan 10 jaar ervaring in de windenergie sector.

E-mail: xavier@blixconsultancy.com
Tel.: +31 6 5726 7869

Claudieni Marinho Neto
Claudieni Marinho Neto Consultant | Project Manager
Electrical Engineer met sterke analytische vaardigheden en een passie voor windgeneratie en data.

E-mail: claudieni@blixconsultancy.com
Tel.: +31 6 2633 9524

Michael Thomson
Michael ThomsonConsultant | Project Manager
Sustainable Energy Engineer met sterke analytische vaardigheden, gespecialiseerd in windopbrengst en layout optimalisatie.

E-mail: michael@blixconsultancy.com
Tel.: +31 6 5168 5506

Tim van der Swaan
Tim van der SwaanConsultant | Project Manager
Werktuigbouwkundig Ingenieur met sterke analytische vaardigheden, gespecialiseerd in bottom founded structures, wind en arctische omstandigheden.

E-mail: timvanderswaan@blixconsultancy.com
Tel.: +31 6 2110 3822

Celine Ummels
Celine UmmelsCommunicatie Manager
Interne en externe communicatie manager, met ervaring in content creatie en strategische communicatie.

E-mail: celine@blixconsultancy.com
Tel.: +31 6 2634 1215

Miranda Krotje
Miranda KrotjeOffice Manager
Office Manager en Communicatiemedewerker met talent voor organiseren en ervaring in tekstueel ontwerp.

E-mail: miranda@blixconsultancy.com
Tel.: +31 6 8315 6900

Jelle van der Hem
Jelle van der HemAdministrateur
Financieel administrateur en IT manager met een scherpe focus op cijfers en resultaten.

E-mail: administratie@blixconsultancy.com
Tel.: +31 6 2123 8656

Onze Associated Experts

Section Separator
Mike Cholmin An
Mike Cholmin AnDirecteur BLIX Korea
Internationaal Business Specialist; ervaren Projectmanager in hernieuwbare energie, maritieme / scheepsbouwindustrie en bouw.
Charlie Cheolwoo An
Charlie Cheolwoo AnDirecteur BLIX Korea
Senior Mechanical Engineer met ruime ervaring in Offshore Wind Design & Engineering en Transport & Installatie.
Harry Post
Harry PostSenior Consultant
Senior consultant en Senior Constructie Manager, met meer dan twintig jaar ervaring in civiele en maritieme bouw.
Ben de Sonneville
Ben de SonnevilleSenior Consultant
Expert in offshore windparkontwikkeling en offshore engineering, met een focus op balance of plant package management.
Mark Duppen
Mark DuppenSenior Consultant
Lucht- en ruimtevaartingenieur; gespecialiseerd in de uitvoering van de turbinetender voor onshore windprojecten; ervaren windturbine package manager.
Hans de Boer
Hans de BoerSenior Consultant
Gedreven, resultaatgerichte en flexibele senior ontwikkelaar van windparken, ervaren in diverse aspecten van windprojectontwikkeling.
Michiel Oosterhaven
Michiel OosterhavenSenior Consultant
Ervaren ontwikkelaar van onshore windparken; adviseur in ontwikkelingsfasen, due diligence en contract- en projectmanagement.
Jaap Roos
Jaap RoosContract Manager
Meer dan twintig jaar ervaring in contractmanagement, waarvan meer dan vijftien jaar in de windindustrie.
Boyd van der Plas
Boyd van der PlasClaim- en Contract Manager
Senior Contract Manager met ruime projectervaring, zowel als lead contract manager als lead claim manager, met brede kennis van contractstandaarden.
Henk de Pater
Henk de PaterSenior Consultant
Zeer bekwame internationale Projectmanager voor het contracteren en bouwen van offshore en onshore windparken.
Naohiro Kuji
Naohiro KujiLokale vertegenwoordiger van BLIX in Japan
Expert in chemie en energieopwekking met bijna 30 jaar ervaring in verschillende commerciële functies.
Miriam van Endt
Miriam van EndtSenior consultant
Senior offshore wind- en Metocean specialist en projectmanager met meer dan 25 jaar ervaring op het gebied van kust- en offshore ontwikkeling.